هزينه پروتز سينه چقدر است؟

ساخت وبلاگ
چکیده : جراحي پروتز سينه يكي از عمل هاي زيبايي مي باشد كه در هر سني از آن استقبال مي شود و زنان بسياري خواست... با عنوان : هزينه پروتز سينه چقدر است؟ بخوانید :

در جراحي پروتز سينه با جايگذاري ايمپلنت هايي از جنس خاص يا پروتز هاي سليكوني يا ساليني افزايش سايز سينه و فرم دهي صورت مي گيرد. اين جراحي بايد حتما توسط يك فوق تخصص جراحي پلاستيك صورت گيرد، زيرا جراحي پروتز سينه يك جراحي حساس مي باشد و با دقت بالايي بايد پروتز در جاي مناسب جايگذاري شود.

در هزينه جراحي پروتز سينه عوامل بسياري مانند تخصص جراح، جنس و كيفيت پروتز مورد استفاده و نوع پروتز مورد استفاده تاثير مي گذارد. همچنين هزينه كلينيك و تكنسين بي هوشي در هزينه جراحي پروتز سينه مي تواند تاثير گذار باشد، دكتر شهريار حدادي فوق تخصص جراحي پلاستيك از بهترين برند پروتز و كيفيت بالا استفاده مي نمايند و با انجام اين جراحي فرم و برجستگي زيباي را در بافت سينه ايجاد مي نمايد. دكتر شهريار حدادي تجربه بالايي را در جراحي پروتز سينه دارند در قسمت تلگرام و انستاگرام مي توانيد نمونه كارهاي جراحي پروتز ايشان را مشاهده نماييد.

انواع پروتز سينه

در جراحي پروتز سينه از دو نوع پروتز سيليكوني و ساليني كه با آب و نمك استريل شده پر شده است استفاده مي شود، اما امروزه ديگر از پروتز هايي ساليني استفاده نمي شود و پروتز هاي سليكوني بيشتر مورد استفاده قرار مي گيرد، پروتز سيلكوني در دو نوع گرد و قطرع اشكي است كه با استفاده از پروتز هاي قطره اشكي با ظاهر طبيعي سينه ها برجسته مي شوند.

جراح پروتز سینه...
ما را در سایت جراح پروتز سینه دنبال می کنید

نویسنده : شیما بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 20 اسفند 1396 ساعت: 19:31